Kabiny prysznicowe i wanny

Posiadamy w swojej ofercie kabiny z firmy Deante, które swoją jakością oraz ceną wpasowują się w oczekiwania oraz budżet nawet najbardziej wymagających Klientów. Bezkonkurencyjna kabina przeznaczona do małych pomieszczeń, w których ważny jest każdy centymetr to zdecydowanie Kerria.

Dopracowana w każdym calu, przystosowana do montażu zarówno przy odpływie liniowym, jak i brodziku daje nam ogromną swobodę z jej korzystania. Możliwość składania oraz „łamania” jej drzwi pozwala na oszczędność miejsca w nawet małych łazienkach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia jej na ekspozycji w naszym Salonie!

Kolejnym wielkim hitem okazała się przepiękna wanna wolnostojąca naszej rodzimej marki – Polimat. Przepiękny kształt oraz perfekcja w jakości wykonania zachwycą nawet najbardziej niezdecydowanych. Jednocześnie niewygórowana cena skusi niejedną osobę. Wannę ZOE można obejrzeć na żywo w naszym Salonie.

 

Wieloletnia współpraca z firmą Sanplast – liderem na polskim rynku w zakresie kabin prysznicowych, nauczyła nas, że najważniejsza jest jakość wykonania oraz profesjonalna obsługa przez producenta. Sanplast w swojej ofercie prezentuje zarówno kabiny ekonomiczne, jak i wykonane z grubego szkła hartowanego, najlepszej jakości kabiny oraz szyby prysznicowe. Bezproblemowa dostępność części zamiennych pozwala nam nawet po wielu latach na zidentyfikowanie części oraz zamówienie ich dla Klienta.
Wanny z wysokiej jakości materiałów prezentujemy zarówno z firmy Cersanit, jak i Sanplast. Szeroki wybór wzorów oraz formatów wpasują się do nawet najbardziej nietypowej łazienki.

źródło:

polimat.com.pl

deante.pl